Gizlilik Şartnamesi

www.livenet.com.tr web sitesini ve buna bağlı diğer alt siteleri ziyaret eden abonelerimizin bilgi güvenliği Marmaris Bilişim için büyük önem taşımaktadır. 

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz Marmaris Bilişim tarafından, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilecektir. 

Sizin bilginiz ile Marmaris Bilişim tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz korunmaktadır. İsim ve soy isminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. 

Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz Parola’nızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmeniz gerektiğini hatırlatırız. 

Web sitemizde Marmaris Bilişim tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.