Marmaris Bilişim / Marmaris Wifi

Marmaris Bilişim 2013 yılında Marmaris Bilişim ve İletişim Hizmetleri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti unvanıyla Marmaris’de kurulmuştur. Marmaris den başlayıp tüm Türkiyeyi güvenli bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan Marmaris Bilişim, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, profesyonel bir kuruluştur.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız. 

Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan bireysel ve kurumsal hizmetlerin eksiksiz,müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır. Marmaris Bilişimi özel paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler sunmaktadır. 

Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle bireysel olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Beklentilerin üzerinde kaliteli hizmet sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Marmaris Bilişimi, İnternet sektöründe;

• Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,

• Sektörünü iyi tanıyan,

• Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,

• Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,

• Güvenilir,

• İnternet değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Marmaris Bilişim bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Marmaris Bilişim Ltd.’ye aittir. 

Bilgiler, Marmaris Bilişim’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.